HAKKIMDA

Tuty's Cakes, pastalar, tatlılar ve benim hakkında bilmeniz gereken herşey... :)


Macarons

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Seramik ve Cam Bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra her zaman tutkunu olduğum tatlı ve pastacılık sektöründe çeşitli işletmelerde çalışma hayatına başladım.

2008 yılında ise bu sektörde 1990 yılından beri hizmet veren Angora Pastanelerinde pasta tasarım şefi olarak çalıştım. Yaklaşık 10 sene süren bu maceramdan sonra kendi işlerime ağırlık verip Tuty's Cakes markasını oluşturdum.

Sektördeki 10 yılı aşan tecrübe ve birikimlerime, tüm sevgimi de katarak hazırladığım butik pasta, cupcake ve kurabiyelerimi siz değerli müşterilerime sunmaktayım.

Tuvana Göktanır
Pasta Malzeme

Katkısız, sağlıklı butik ürünler


Hijyenik bir ortamda, tamamen "Evde" hazırlanan ve "Ev Yapımı" tadında, hiç bir katkı maddesi kullanmadığımız butik ürünlerimizle 2010 yılından beri Ankara'da siz değerli müşterilerimize hizmet veren Tuty's Cakes markamız ile Butik Pasta, Cupcake, Kurabiye, İkramlık kek ve tatlı seçeneklerimizle damak tadınıza uygun farklı seçenekler sunuyoruz.

Doğum Günü

Tüm özel günleriniz için tek adres


Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerinizle beraber Nişan, Düğün, Baby Shower ve Temalı Partiler için profesyonel organizasyon hizmetleri de sunmaktayız. Çok özel lezzetimiz ve sunumlarımızla özel günlerinizde her zaman yanınızdayız.